W dniu 30 września 2021 roku odbyła się XI Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia, która jednocześnie była ostatnią Sesją IV Kadencji. Na wydarzeniu gościliśmy Przewodniczącą Komisji Edukacji i Młodzieży Panią Ewę Wolak, Zastępczyni Dyrektora Wydziału Partycypacji Społecznej Panią Annę Kieler, Przewodniczącą jury konkursu ,,Zielone Szkoły” Panią Małgorzatę Bartynę – Zielińską z Wydziału Wody i Energii oraz Przewodniczącego jury konkursu na ,,Najlepszy Wrocławski Samorząd Uczniowski” Pana Zbigniewa Magdziarza.
Podczas sesji wręczono dyplomy dla szkół, które zwyciężyły w „Konkursie Na Najlepszy Wrocławski Samorząd Uczniowski” (protokół jury w załączeniu) oraz konkursie ,,Zielone Szkoły”. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom! Ostatnim punktem obrad było odczytanie sprawozdań z działalności IV Kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia.

Protokół Jury konkursu na „Najlepszy Wrocławski Samorząd Uczniowski”