Radni
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Ananich David Zespół Szkół nr 18
2 Babula Dominika Liceum Ogólnokształcące nr VIII
3 Bałabuch Kacper Zespół Szkół nr 3
4 Bojarski Aleksander Liceum Ogólnokształcące nr IV
5 Borowiec Hubert Lotnicze Zakłady Naukowe
6 Buczek Sandra Liceum Ogólnokształcące nr X
7 Całkowski Mateusz Liceum Ogólnokształcące nr XIII
8 Chomicki Jakub Elektroniczne Zakłady Naukowe
9 Chorostkowska Maja Liceum Ogólnokształcące nr IV
10 Cichy Szymon Elektroniczne Zakłady Naukowe
11 Cisek Martyna Technikum Żeglugi Śródlądowej
12 Dmytrowski Borys Liceum Ogólnokształcące nr VI
13 Dras Jakub Liceum Ogólnokształcące nr V
14 Gajewska Zuzanna Zespół Szkół Gastronomicznych
15 Gaworska Paulina Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
16 Goetze Hanna Zespół Szkół nr 8
17 Janda Martyna Liceum Ogólnokształcące nr XVII
18 Juszczak Jakub Zespół Szkół nr 8
19 Kazanecki Wojciech Liceum Ogólnokształcące nr VI
20 Kędzierski Wiktor Zespół Szkół Logistycznych
21 Kida Hanna Liceum Ogólnokształcące nr XIV
22 Klimas Maciej Liceum Ogólnokształcące nr III
23 Klusek Julia Liceum Ogólnokształcące nr VII
24 Kononowa Alewtyna Technikum nr 15
25 Konowalska-Klyszcz Hanna Liceum Ogólnokształcące nr IV
26 Kopacz Matylda Liceum Ogólnokształcące nr VIII
27 Kornaha Veronika Liceum Ogólnokształcące nr XI
28 Kot Bartłomiej Szkoła w Chmurze – uczniowie uczący się we Wrocławiu
29 Kowalski Piotr Liceum Ogólnokształcące nr XIV
30 Kozakiewicz Maciej Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
31 Kubica Tymoteusz Liceum Ogólnokształcące nr X
32 Kubrakova Sofia Liceum Ogólnokształcące nr I
33 Kwasek Jan Elektroniczne Zakłady Naukowe
34 Litwin Wiktor Liceum Ogólnokształcące nr V
35 Maliński Bartosz Zespół Szkół Gastronomicznych
36 Maziarz Patryk Liceum Ogólnokształcące nr XII
37 Nawdziun Izabella Liceum Ogólnokształcące Cogito
38 Niemiec Jan Liceum Ogólnokształcące nr VII
39 Olawińska Marta Zespół Szkół Budowlanych
40 Opałacz Julia Technikum nr 15
41 Pastuszak Julian Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek
42 Przybysz Mateusz Liceum Ogólnokształcące nr XV
43 Rabajczyk Tumasz Liceum Ogólnokształcące nr XIII
44 Rafalski Jan Zespół Szkół Logistycznych
45 Rejdych Jakub Liceum Ogólnokształcące nr XVII
46 Rolewska Marta Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące
47 Stach Michał Liceum Ogólnokształcące nr XII
48 Staniewicz Róża Regionalny Ośrodek Edukacji Liceum
49 Stawiany Maurycy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
50 Strzyżewska Daria Liceum Ogólnokształcące nr I
51 Sułkowski Jan Liceum Ogólnokształcące nr IX
52 Syrycki Michał Liceum Ogólnokształcące nr XII
53 Szymańska Maria Liceum Ogólnokształcące nr IX
54 Tubis Hubert Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
55 Turkiewicz Karol Liceum Ogólnokształcące nr XIII
56 Włodek Natalia Szkoła w Chmurze – uczniowie uczący się we Wrocławiu
57 Włosik Marcel Amigo. Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące
58 Żelichowska Diana Zespół Szkół nr 3
59 Zuiev Stanislav Zespół Szkół nr 18

 

Byli Radni
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Do
1 Janicka Maria Liceum Ogólnokształcące nr VII 27.10.2023
2 Koterba Sebastian Liceum Ogólnokształcące nr I 7.11.2023
3 Przystasz Igor Szkoły Europejskie 22.12.2023
4 Mikrut Jakub Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych 12.06.2024

Członkowie Prezydium:

  1. Michał Syrycki – Przewodniczący (od 22.12.2023)
  2. Piotr Kowalski – Wiceprzewodniczący (od 22.12.2023)
  3. Maciej Kozakiewicz – Wiceprzewodniczący (od 22.12.2023)
  4. Bartłomiej Kot – Sekretarz (od 22.12.2023)
  5. Jakub Juszczak – Rzecznik (od 22.12.2023)

Byli członkowie Prezydium:

  1. Maria Janicka – Wiceprzewodnicząca (do 27.10.2023)
  2. Patryk Maziarz – Przewodniczący (do 22.12.2023)
  3. Igor Przystasz – Wiceprzewodniczący (do 22.12.2023)
  4. Szymon Cichy – Sekretarz (do 22.12.2023)
  5. Karol Turkiewicz – Rzecznik (do 22.12.2023)

Członkowie Komisji Statutowej:

  1. Borys Dmytrowski – Przewodniczący (od 29.01.2024)
  2. Jan Kwasek (od 29.01.2024)
  3. Sofia Kubrakova (od 29.01.2024)

Byli członkowie Komisji Statutowej:

  1. Wojciech Kazanecki – Przewodniczący (do 29.01.2024)
  2. Aleksander Bojarski (do 29.01.2024)
  3. Maurycy Stawiany (do 29.01.2024)

Komisje powołane na I Sesji VII Kadencji (23.10.2023)

  • Komisja Cyfryzacji
  • Komisja ds. Samorządów Uczniowskich
  • Komisja Edukacji
  • Komisja ds. Równości
  • Komisja ds. Praw Uczniowskich
  • Komisja ds. Infrastruktury i Promocji Zrównoważonej Mobilności

Komisje powołane na II Sesji VII Kadencji (30.11.2023)

  • Komisja ds. Kultury i Sztuki
  • Komisja ds. Zmian Klimatu, Ochrony Środowiska i Ekologii
  • Komisja ds. Przedsiębiorczości
  • Komisja ds. Sportu
  • Komisja ds. Zdrowia Psychicznego Młodzieży
  • Komisja doraźna ds. Organizacji Targów Wrocławskich Szkół Średnich (rozwiązana 12.06.2024)
  • Komisja doraźna ds. Organizacji Uczniowskiego Festiwalu Filmowego

Komisje powołane na III Sesji VII Kadencji (22.12.2023)

  • Komisja doraźna ds. E-Sportu
  • Komisja doraźna ds. Promowania Cyberbezpieczeństwa

Komisje powołane na V Sesji VII Kadencji (29.01.2024)

  • Komisja ds. Dziedzictwa Historycznego

Deklaracja dostępności

Jesteśmy też na

facebook twitter instagram

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika
ul. Kołłątaja 20 50-007 Wrocław
e-mail: mrmw@mdk.wroclaw.pl
tel. do sekretariatu 71 798 68 81

Jesteśmy w każdy piątek od 16:00 do 18:25

Back to top

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij