Z radością informujemy o wynikach Konkursu na Najlepszy Wrocławski Samorząd Uczniowski! Jury przyznało nagrody finansowe następującym szkołom:
MIEJSCE I – po 5 000 zł
-
Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu
-
Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu
MIEJSCE II – po 3 000 zł
-
Zespół Szkół Budowlanych
-
Liceum Ogólnokształcące nr IV we Wrocławiu
MIEJSCE III – po 2 000 zł
-
Technikum nr 15
-
Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej realizacji kolejnych wspaniałych inicjatyw!

