Drogie Radne, Drodzy Radni !

Zapraszamy  Was  serdecznie  na  Sesję  Inauguracyjną  VI  Kadencji  Młodzieżowej  Rady  Miasta  Wrocławia,  która  odbędzie  się  27.10.2022  w  Sali  Sesyjnej  im.  Ignacego  Jana  Paderewskiego  w Ratuszu przy ulicy Sukiennice 9 o godzinie 12:00.

•  Otwarcie I Sesji VI Kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia
  •  Powitanie zaproszonych Gości
  •  Sprawdzenie listy obecności
  •  Przemówienia Gości
  •  Odczytanie protokołu Komisji Wyborczej
  •  Ślubowanie Radnych
  •  Przerwa – około 13:30
  •  Czym jest MRMW? – prezentacja
  •  Plan pracy
  •  Poznajmy się! – integracja nowych Radnych
  •  Wolne wnioski
  •   Zamknięcie I Sesji VI Kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia

Do zobaczenia!

Sergio Pisano

Przewodniczący MRMW

Informacja dla Radnych elektów:

Przypominamy  o  zabraniu  ze  sobą  niezbędnych  dokumentów  –  załączniki  numer 1 , 2 ,  3  do  Statutu  MRMW [  Uchwała  z  dnia  6  lipca  2017  r.  (um.wroc.pl) ]  Na  Sesji  wymagany  jest  elegancki  ubiór.  Zabronione  jest  spożywanie  posiłków  na  sali  sesyjnej  –  przewidziane  są  przerwy. Dozwolona jest jedynie woda. Jeśli wiesz, że się spóźnisz, daj nam wcześniej znać.

Ogłoszenie I Sesji
Plan Sesji